Riešenie pre Vás...

Chcete pre seba a svoje podnikanie to najlepšie? Rozhodnite sa pre nás.
S iBoo Solution sa budete vo svete technológií cítiť komfortne.

Webové stránky a prezentácie

Dajte o sebe vedieť. Web je Vaša vizitka. Vytvára o Vás prvý dojem. Vzbudzuje dôveru alebo opak. Je základom každej firemnej prezentácie. Kto nie je na webe, akoby ani nebol. Kvalitne pripravená webstránka, ktorá predáva, si vyžaduje profesionálny grafický design, copywriting, t.j. texty s obsahom SEO kľúčových slov, správnu kombináciu a výber komponentov pre ľahkú orientáciu zákazníka. Čítaj viac...

Informačné systémy alebo portály

Potrebujete informačný systém alebo portál? Ušijeme Vám systém priamo na mieru tak, aby Vám zjednodušil odovzdávanie a zdieľanie informácií. Zoptimalizujete si tak Váš pracovný výkon a budete mať viac času na skutočne podstatnú prácu. Čítaj viac...

Aplikácie pre smartfóny a tablety

Revolúcia v informačných technológiách zaplavuje svet. Smartfóny a tablety sú jeho súčasťou. Ak nebudeme stíhať toto tempo, konkurencia nás zatieni. Buďme preto o krok vpred a bližšie k zákazníkovi. Smartfóny a tablety dnes fungujú ako online kancelárie do vrecka. K úspechu a dôveryhodnému image našich biznismanov a obchodníkov automaticky patria. Však uznajte, chodiť na obchodné stretnutia a reprezentovať Vašu spoločnosť s taškou a nemotorným notebookom pôsobí, akoby sme „zaspali dobu“. Čítaj viac...

Odborné poradenstvo & partnerstvo

Kto si už dnes môže dovoliť zamestnávať IT špecialistu na full – time? Snáď len veľké firmy a medzinárodné giganty. S iBoo máte k dispozícií IT profíka, kedykoľvek ho potrebujete a iba na nevyhnutný čas či službu. Môžete sa na nás s dôverou obrátiť. Garantujeme Vám kvalitu, rýchlosť, spoľahlivosť, flexibilitu a Vašu spokojnosť. Čítaj viac...

Web stránky a prezentácie

Chcete zarábať? Byť úspešný? A nemať web? V dnešnej dobe nemožné!
Súčasná online doba už vytlačila TV reklamu, printy – časopisy aj billboardy.

Všetko sa deje na internete. Internet je to miesto, kde sa všetci stretávame a kde hľadáme to, čo potrebujeme, priamo z pohodlia nášho domova či firmy. V súčasnosti je trh tak presýtený reklamou, že mať web nestačí. Ľudia trpia „reklamnou slepotou“. Preto pripraviť kvalitnú webovú prezentáciu si vyžaduje prácu odborníkov „na slovo vzatých“.

Orientácia na zákazníka

Aby web dokázal pritiahnuť a zaujať pozornosť, musí byť na Vašich zákazníkov špeciálne orientovaný. Jeho dizajn, štruktúra aj obsah musia byť pripravené s ohľadom na Vášho typického zákazníka.

Estetická stránka a dizajn

Nato, aby sa zákazník začítal do webu, musí ho najskôr esteticky zaujať a ulahodiť jeho oku. Toto musí stihnúť v priebehu 3-5 sekúnd, inak potencionálny zákazník web opúťa.

Orientácia na webe

Prehľadná a jednoduchá orientácia je pre Všho zákazníka dôležitá. Zákazník sa ponáhľa, nerád sa zdržiava zložitým prekikávaním k informáciám, ktoré hľadá. Výber a správna kombinácia komponentov dokáže naviesť zákazníka ku kúpe.

Kvalitné SEO texty - profesionálny copywriting

Texty musia obsahovať kľúčové slová a stránka musí byť SEO optimalizovaná. Iba tak bude dostupná a „vyhľadania schopná“ na google.sk. Obsah musí byť podaný „rečou“ zákazníka aby mu porozumel. Používať príliš odborný a „dôležitý“ štýl komunikácie sa nevypláca. Príprave webu by mala preto predchádzať dôsledná analýza cieľovej skupiny, zámeru (či má predávať, poradiť alebo motivovať k návšteve a pod.) a konkurencie. Ak nechcete zbytočne prichádzať o zákazníkov, investovať do webstránky sa oplatí, nakoľko v konečnom dôsledku získate oveľa viac. iBoo Vám takýto efektívny web nielen pripraví, ale Vás aj naučí ako sa oň starať, aktualizovať ho a monitorovať správanie Vašich zákazníkov.

Informačné systémy alebo portály

Informačné systémy Vám zefektívnia prácu a optimalizujú Váš pracovný výkon

Informačné systémy Vám zefektívnia prácu. Optimalizujú Váš pracovný výkon. Umožnia Vám zdieľať informácie a dokumenty s ďalšími používateľmi navzájom, filtrovať zákazníkov a využívať ďalšie nástroje na pružnejší a jednoduchší výkon Vašej práce. Informačné systémy vo vnútri spoločnosti slúžia aj ako pomyselná "podniková nástenka".

Stávajú sa štandardným nástrojom, ktorý pomáha skvalitňovať prácu a tok informácií nielen vo vnútri firmy, ale aj navonok. Napr. rezervačné hotelové systémy alebo systémy v autoservisoch, systémy na evidenciu a filtráciu zákazníkov, ich objednávok, zdieľanie dokumentov a dôležitých informácií medzi zamestnancami. Už ich nevyužívajú len štátne a verejné inštitúcie, ale aj súkromné spoločnosti. Dôvod je jednoduchý. Informačný systém firmám šetrí pracovnú silu aj čas a tým prináša veľkú úsporu financií. Okrem toho im umožňuje dochvíľnosť a presnosť, keďže dokáže procesy vo firme automatizovať.

Vytvoriť profesionálny a optimálny informačný systém si žiada podrobne analyzovať Vaše podnikateľské prostredie. Kvalifikovaný tím dokáže Vaše požiadavky nielen spracovať, ale navrhne aj ďalšie opatrenia na zefektívnenie interných aj externých procesov. Navrhneme Vám individuálny systém, ktorý okrem uvedeného dokáže reportovať potrebné ukazovatele, kontrolovať aktuálne stavy, zautomatizovať firemné procesy.

Aplikácie pre smartfóny a tablety

Smartfóny zaplavili celý svet. Prečo to nevyužiť v prospech biznisu?

Žijeme v "dobe mobilnej". Byť mobilný neznamená vlastniť mobil,
ale mať po ruke svoj smartfón, či tablet a využiť jeho možnosti na maximum.

Pomyselná kancelária

- v ktorej si môžete kedykoľvek skontrolovať poštu „na stole“
- prostredníctvom ktorej môžete kedykoľvek promtne reagovať na dopyt zákazníka alebo obchodného partnera

Predajný kanál

- špeciálne iBoo aplikácie Vám pomôžu udržiavať kontakt so zákazníkom a byť k nemu "bližie"
- komfortné objednávky a ďalšie profi aplikácie nenechajú Vašich zákazníkov nečinnými

Dnes si už nemôžete dovoliť zanedbať kontakt so zákazníkmi. Nedochvíľnosťou tak ľahko môžete prísť o ich priazeň, lojálnosť a vernosť. Na to, aby ste mohli pracovať online čo najkomfortnejšie a byť vždy informovaní, Vám radi pripravíme tú najvhodnejšiu aplikáciu. Kompletne Vám zastrešíme prípravu Vašej aplikácie od prvotného návrhu, cez vývoj, publikovanie až po marketing.

Odborné poradenstvo & partnerstvo

Nie ste technický typ? Zvládate maximálne bežnú užívateľskú zručnosť na počítači?

Nevadí. Sme tu pre Vás!

Môžete sa na nás obrátiť. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti, viacero menších i väčších projektov, ktoré nám umožnili byť bližšie k Vám - našim zákazníkom. Dokážeme Vám poradiť, pomôcť, ale aj profesionálne pripraviť webstránky, informačné systémy, či aplikácie pre smarftóny a tablety.