Naše služby...

Spoluprácou s iBoo Solution získate partnera, ktorý zmení Vaše sny na skutočnosť, ktorý bude strážiť Vaše peniaze, Váš čas a kvalitu práce. Budete mať po svojom boku profesionálneho partnera.


Návrh riešenia

Máte nápad a neviete ako ho zrealizovať?
Využitím našich dlhoročných skúseností pre Vás navrhneme najlepšie riešenie
Čítaj viac...


Výber dodávateľa

Potrebujete web, systém, portál alebo aplikáciu?
Vyberieme pre Vás najlepšiu cenovú ponuku a najlepšieho dodavateľa
Čítaj viac...


Projektový manažment

Pomôžeme Vám ustrážiť prácu dodávateľov, kvalitu výsledkov, časový harmonogram a Vaše investície
Čítaj viac...

Výber dodavateľa

Vyberieme pre Vás najlepšiu cenovú ponuku a najlepšieho dodavateľa

Potrebujete efektívny web, aplikáciu pre svoj mobil alebo tablet? Preferujete väčší alebo menší systém? Máte špeciálne požiadavky? Čo očakávate od webu a aplikácie?
Poradíme Vám, čo je potrebné pri výbere dodávateľa a čo by ste nemali podceniť. Ukážeme Vám, čo všetko vplýva na konečný efekt tak, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť. Predstavíme Vám nielen pozitíva, ale aj negatíva každej ponuky. Vyberieme z Vašich ponúk najoptimálnejšiu a zdôvodníme Vám naše odporúčania.
Je pre nás cťou byť partnerom, na ktorého sa môžete s dôverou obrátiť nielen dnes, ale aj zajtra.
iBoo chráni Vaše záujmy tak po obchodnej, ako aj po odbornej stránke a je Vašim profesionalným partnerom.

Projektový manažment

Ustrážime prácu dodávateľov, kvalitu práce, časový plán a Vaše investície

Určite to poznáte... Máte predstavu, ktorú chcete realizovať. Vyberiete si spoločnosť, ktorá Vám vypracuje cenovú ponuku, Vy ju akceptujete a začnete s realizáciou... V priebehu realizácie Vám však dodávateľ oznámi, že vznikli (bez Vášho pričinenia) ďalšie nepredvídané výdavky alebo časový sklz. Počas realizácie sa zmení Váš pohľad na niektoré veci a ste nútený zmeniť zadanie. Dodávateľ z toho väčšinou nie je nadšený. Čelíte tak problémom, s ktorými ste nepočítali. Každé chybné rozhodnutie Vás zákonite stojí peniaze. Predraží cenu alebo predĺži čas dodania. Navyšovať cenu, či predlžovať čas dodania automaticky znižuje Váš zisk. V konkurenčnom prostredí si musíte vedieť ustrážiť nielen kvalitu služieb, ale aj vlastný profit. iBoo Solution Vám pomôže vyhnúť sa zbytočným komplikáciám. Projektový manažment je naša silná stránka. Zbavíme Vás akéhokoľvek rizika. Zabezpečíme Vám komfort vo svete technológií. Dohliadneme na to, aby každý projekt, do ktorého sa s Vami pustíme, priniesol maximálny možný profit pre Vašu spoločnosť.